Problem z podniecaniem się i wzwodem

Witam.21 lat. student. mam problemy z podniecaniem się a naturalna kolejnością są problemy ze wzwodem. Wiem iż to czystko psychiczny problem ponieważ, mam poranne wzwody oraz jestem w stanie przy dużym wysiłku podniecić się, ale jest to obłożone dużym wysiłkiem i nie sprawia mi to przyjemności, nie jestem :D homoseksualistą. co zrobić => wizyta u specjalisty sekuologa/psyhologa. To najczęstsza odpowiedz. Byłem u 5 rożnych seksuologów i za każdym razem miałem wrażenie ze siedzę nie po tej stronie

Dzień dobry!

Czy konsultował się z Pan z psychologami seksuologami czy z lekarzami seksuologami?
Jakie badania zostały przeprowadzone?
Czy któryś z seksuologów omawiał z Panem diagnozę?
Jakie otrzymał Pan propozycje leczenia? (np. farmakologiczne, psychoterapia itp.)

Pozdrawiam!