Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem ze wzwodem i operacja usunięcia guza kanału rdzeniowego

Mój mąż ma ok 37 lat. Od ok 2 lat ma problemy ze wzwodem. Ostatnio zdiagnozowano u niego guza kanału rdzeniowego. Guz wycięto, ale wraz z guzem usunięto jakiś nerw, który był już martwy. Neurochirurg niestety nie był w stanie powiedzieć za co odpowiadał ten nerw. Po operacji problemy z erekcją niestety nie ustąpiły. Mąż nadal, tak jak przed operacją ma poranne wzwody, ale nie może ich utrzymać, aby odbyć pełny stosunek. Czy jest szansa, że mąż odzyska jeszcze sprawność seksualną?
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Konieczny jest osobisty kontakt z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Poranne erekcje przemawiają za dobrym rokowaniem. Proponuję przejść diagnostykę (seksuolog, psychiatra, neurolog oraz badania zlecone przez nich, np EMG, kawernosonografia, fallopletyzmografia, testy psychologiczne, wykluczenie stanów lękowych i depresyjnych).

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy