Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W jaki sposób opanować przedwczesny wytrysk?

Witam, mam ogromny problem z przedwczesnym wytryskiem, dzieję się tak za każdym razem, po 2-3 ruchach w pochwie, bardzo często nawet w spodniach, bez prawie żadnego kontaktu, po prostu przez to jak się ruszam podniecony pieszcząc partnerkę. Seks oralny również kończy się bardzo szybko, to nie są pojedyncze przypadki. Stosuje metodę start-stop przy masturbacji i ćwiczę mięśnie kegla od ponad miesiąca jednak nie widzę żadnych efektów. Jestem tym załamany, proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Prostytucja

Objawy braku kontroli nad wytryskiem często ustępują bez leczenia, jeśli dochodzi do regularnych, dość częstych kontaktów ze stała partnerką. Dość częste, to oznacza w tym przypadku około sześciu kontaktów w miesiącu.
Niestety uzyskanie poprawy kontroli nad wytryskiem i opóźnienie wytrysku za pomocą metod treningowych - w masturbacji, nie gwarantuje często poprawy w kontaktach z partnerką.
W razie utrzymywania się objawów przez kilka miesięcy, mimo regularnego współżycia - wskazana wizyta u lekarza seksuologa.
Lekarza seksuologa, a nie psychologa seksuologa, gdyż zazwyczaj potrzebne są leki (na receptę).
Leczenie przedwczesnego wytrysku jest skuteczne, choć nie takie natychmiastowe, jak reklamują w internecie, przy okazji polecanie różnych "super środków"...
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com
Stosowania reklamowanych preparatów bez recepty nie zalecam. Można się skrzywdzić niechcący...
JW, seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy