Problemy z osiągnięciem wzwodu podczas próby stosunku

WItam Mam 21 lat i chciałem zadać .. Jestem ze swoja dziewczyną dłuższy czas,i zdecydowaliśmy się kochać...Przedwczoraj gdy była u mnie wszystko było w porządku miałęm normlany wzwód i chciałem z nią być,ale nie mieliśmy prezerwatyw i przełożyliśmy to na inny dzien...wczoraj oglądaliśmy film razem z 2 godziny , poźniej gra wstępna i gdy chcieliśmy to zrobić on po prostu nie stał tak jak powinien :( próbowaliśmy jakoś go postawić do pionu,ale nic nie działało. co mam robić??

Dzień dobry!

Trudności z osiągnięciem pełnego wzwodu podczas pierwszych prób stosunku jest naturalne i powszechne. Większość ludzi wspomina, że początki ich życia seksualnego, łączyły się z różnego rodzaju trudnościami.
Zazwyczaj przyczyną jest stres, duże napięcie emocjonalne, (paradoksalnie) silne podniecenie lub nazbyt zadaniowe podejście do seksu.
Proszę się nie zrażać, dać sobie czas i cieszyć się każdym kolejnym zbliżeniem - z czasem zaczną one przeradzać się we w pełni udane stosunki.

Pozdrawiam!