Problemy z osiągnięciem orgazmu podczas drugiego stosunku

dlaczego za drugim razem gdy sie kocham mam trudnosci z dojsciem do wytrysku

Lekarze seksuolodzy czasami próbują w tym pomóc, ale zwykle bez wielkich efektów...
Nie należy tym się zbyt przejmować, można zakończyć kontakt waginalny bez ejakulacji, aby nie dopuścić do dyskomfortu partnerki (spadek lubrikacji, otarcia...) lub zbytniego zmęczenia fizycznego mężczyzny ( "pot się leje, a wytrysku wciąż nie ma...).
Mężczyźnie stosujący prezerwatywę czasami udają orgazm i wytrysk, parterki niekoniecznie kontrolują jej zawartość po wyjęciu z pochwy...
Przy braku prezerwatywy mistyfikacja jest zwykle nieskuteczna.
Stosowanie takich "tricków" nie jest jednak zalecane przez seksuologów.
Naturalne podejście do współżycja jest lepszą metodą.
A farmakologiczne "wymuszanie" czegokolwiek, gdy nie ma patologii - nie jest racjonalne ani skuteczne,
Lepiej cieszyć się sobą i nie podchodzić zadaniowo do intymnej bliskości.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witam, Każdy mężczyzna po wytrysku potrzebuje trochę czasu na regenerację sił, czas ten jest dłuższy lub krótszy, zależy to od wielu aspektów: wieku, stanu zdrowia, poziomu reaktywności seksualnej, są w tym względzie duże różnice indywidualne. Być może wydłużenie czasu odpoczynku zanim podejmie Pan drugą próbę rozwiąże problem. Pozdrawiam