Brak erekcji podczas próby stosunku z dziewczyną a uzależnienie od masturbacji

Dzień dobry mam 22 lata co dziwne jeszcze nigdy nie uprawiałem sexu, przez cały czas zaspakajałem się masturbacją co stało się w moim życiu nałogiem bo zacząłem od 14 roku . Kiedy znalazłem dziewczynę i chciałem w końcu uprawić sex z nią to mój członek nie stanął bardzo się spaliłem, nie masturbuje się już od jakiś 3 tygodni ale mój członek nie staje próbowałem z nią już to robić trzy razy ale nadal nie ma poprawy co mam zrobić aby to się zmieniło ?

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z różnego rodzaju trudnościami dla większości młodych mężczyzn. Kilkakrotna utrata erekcji czy z innego powodu niemożność odbycia pierwszych stosunków nie musi świadczyć o niczym niepokojącym. Warto dać sobie czas, stopniowo urozmaicać pieszczoty z partnerką, nie planować stosunku. Częstą przyczyną jest lęk, napięcie emocjonalne, stres podczas zbliżenia, nazbyt zadaniowe podejście do seksu. Gdyby problem znacząco przedłużał się w czasie, proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!