Spadek popędu seksualnego i problemy z osiągnięciem pełnego wzwodu

Witam, Od około 2 tyg odczuwam znaczący spadek popędu seksualnego.Bardzo ciężko osiągam pełny wzwód, mój penis nie reaguje na pieszczoty partnerki. Do tej pory nie miałem z tym problemów. Mogłem się kochać z partnerką 2-3 razy w ciągu nocy. Dodam, że przy masturbacji potrzebuję dużo więcej czasu na to aby odczuć satysfakcję i podniecenie. Co jest tego przyczyną?Mój penis potrzebuje przerwy? Teraz przed każdym zbliżeniem denerwuję się czy podołam, co dodatkowo źle na mnie wpływa.Proszę o pomoc.

Także w seksie nie należy być zbyt długo na maksymalnych lub submaksymalnych obrotach...
Warto pamiętać, że poza aktywnością penisa - seks to bycie z kimś blisko. Psychicznie, duchowo...
Proponuję zachować spokój i słuchać organizmu. Zadaniowe podejście nie jest polecaną opcją...
Wigor zapewne niebawem wróci.
Myślę, że nie będzie potrzebna wizyta u seksuologa.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl