Czy stulejka przeszkadza w osiągnięciu wzwodu?

Witam, mam 20 lat, od 15 roku życia regularnie się masturbowałem. Od miesiąca mam dziewczynę i na zaspokajanie się przeszła mi ochota. Cieszyłem się z tego do momentu gdy nie osiągnąłem wzwodu podczas gdy moja partnerka chciała mnie zadowolić. W sytuacjach intymnych osiągam wzwód ale nie podczas seksu. Mam stulejkę ale nie wiem czy to może przeszkadzać w osiągnięciu wzwodu. Od kiedy mam dziewczynę przeszła mi ochota na seks, tak samo było z poprzednimi partnerkami, nie wiem co mam zrobić.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Na pierwszym miejscu jest wizyta u chirurga urologa, żeby ocenił narządy płciowe, ewentualną stulejkę i żeby zaproponował stosowne postępowanie, być może, a raczej prawdopodobnie, zabieg ambulatoryjny w znieczuleniu.
Potem okażę się, jak wyglądać będzie sprawa z erekcją. Może nie będzie już problemu?
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty