Trudności z osiągnięciem pełnego wzwodu

Witam od jakiś 2 3 dni nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu jestem podniecony a penis nie osiąga pełnego wzwodu powiększa się ale nie tak jak było wcześniej. Od dłuższego czasu masturbuję się ale wtedy wzwód był normalny a ostatnio podczas stosunku z kobietą nie mogłem osiągnąć pełnego wzwodu. Jaka może być przyczyna ? strasznie się stresuje tą sytuacją. Wcześniej było wszystko normalnie.

Jeśli jednak jest Pan bardzo zestresowany, jak Pan pisze, to może lepiej odwiedzić lekarza seksuologa, żeby zablokować mechanizm lękowy...
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Czas 2-3 dni to zbyt krótko, aby mówić o zaburzeniach erekcji. Taka chwilowa niedyspozycja może być związana z przemęczeniem, nadmiernym stresem, niedospaniem, okresem nadmiernego spożycia alkoholu, wysiłku sportowego czy przeziębieniem. Jeśli wcześniej wszystko było w porządku, sytuacja niedługo powinna wrócić do normy. Proszę np. za kilka dni spróbować stosunku rano (kiedy pojawia się fizjologiczna erekcja), w pełni wypoczętym, w dobrym nastroju. Jeśli po dłuższym czasie, kolejne takie próby nie powiodą się, proszę zgłosić się do lekarza seksuologa lub urologa.

Pozdrawiam!