Dlaczego wciąż nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu?

Witam Mam 30 lat i około 8 miesięcy temu wszedłem w pierwszy związek. Miałem zawsze obawy co do zadowolenia partnerki. Dość późno miałem pierwszy stosunek, a wcześniej często się masturbowałem. Teraz w trakcie stosunku nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu co jest bardzo krępujące. Sięgając wstecz wydaje mi sie ze nawet w trakcie masturbacji nie miałem pełnego wzwodu od jakiegoś czasu, nawet ranne erekcje nie są do końca pełne. Czy przyczyna tego jest zbyt częsta masturbacja zanim miałem pierwszy stosunek ? Czy da się to jakoś wyleczyć ?

Dzień dobry.

Podstawą są dokładne badanie seksuologiczne na wizycie stacjonarnej u seksuologa + wykonanie badań laboratoryjnych z krwi + ew. konsultacja urologiczna.