Połowicy wzwód podczas stosunku u 33-latka

Mam 33 lata i połowiczy wzwód bez usztywnienia w czasie stosunku. Dawniej ze stałą partnerką było ok, potem z innymi już nie. Pierwsze niepowodzenia wywołały u mnie stres przed kolejna porażką. Wpadłem w błędne koło, bo stres powoduje brak wzwodu, a ten z kolei powoduje stres. Myślę o tym również przy masturbacji, przez co nawet wtedy wzwód jest połowiczny. Erekcje poranne są ok. Czy leki typu viagra, byłyby ok, póki nie zyskam więcej pewności siebie w seksie? Teraz mi jej brak.

Dzień dobry!

Taką decyzję podejmie seksuolog po osobistej konsultacji.
Ze względu na to, że najbardziej prawdopodobną przyczyną zaburzeń erekcji jest stres, zadaniowe podejście do seksu, koncentracja na erekcji (czyli źródła psychiczne, emocjonalne) - właściwą drogą może okazać się psychoterapia.
Niekiedy jednak, obok psychoterapii, jest możliwe i skuteczne stosować farmakologiczne wsparcie erekcji.

Pozdrawiam!

Witam pana

Zamiast viagry ,lepsza byłaby wizyta u seksuologa, z którym przedyskutuje pan ewentualne zmiany jakie zauważył pan i kompleksowo uzyska pan właściwą diagnozę, bo powody mogą być różne.
Pozdrawiam