Jakie są przyczyny bólu jąder podczas wzwodu?

Witam, mam problem który może wydawać się dziwny otóż chodzi o to, że podczas, gdy przebywałem z kobietą sam na sam, gdzie mieliśmy zarezerwowany pokój w hotelu itd. czyli zapowiadała się wspólna noc do której wiedzieliśmy że nic nie dojdzie, ponieważ jesteśmy ze sobą 2 miesiące i według nas to za wcześnie ale mniejsza. Pomimo tego gdy tylko się zbliżała, siadała mi na kolana, przytulaliśmy czułem że mój członek rośnie (wzwód), było tak ciągle, pomyślałem "okej, pewnie tylko wzwód zaraz opadnie", potem zacząłem odczuwać ból w jądrach, okazało się że CIĄGLE miałem erekcje, tzn. nawet jak był penis w zwisie to ciekła sperma, jądra mnie bolały niesamowicie, nie mogłem zrobić siku, ledwo chodziłem a ciągle mi leciało. Wszystko unormowało się następnego dnia, fakt były wzwody ale nie takie obfite i nie leciało nic tylko sam wzwód. I tutaj przychodzę z pytaniem, wiadome jakie są tego przyczyny? Można jakoś to zastopować? Domyślam się, że to jest od tego że jestem podniecony przy niej ale żeby aż tak reagował penis? Proszę bardzo o to, bo nie chcę boleśnie spędzać czas u boku swojej ukochanej

Dzień dobry,

Prawdopodobnie Pańskie przypuszczenia są słuszne, a reakcje opisane w poście wynikają z podniecenia wywołanego bliskością partnerki. Nie można bowiem pominąć faktu, że niezależnie od intelektualnej decyzji dotyczącej powstrzymania się przed podjęciem współżycia seksualnego (co, nawiasem mówiąc, wydaje się decyzją słuszną), zarówno Pański organizm jest, nazwijmy to, "maszyną" biologiczną, która reaguje na różne bodźce niezależnie od naszej woli.
Opisuje Pan więc naturalną i prawidłową reakcję organizmu młodego mężczyzny na bodźce seksualne - czyli wzwód i cieknący z członka tzw. płyn preejakulacyjny (który błędnie nazywa Pan spermą), który wydziela się, gdy mężczyzna jest podniecony, a który służyć ma lepszemu nawilżeniu w przypadku podjęcia współżycia. Ilość ww. płynu bywa różna i zależna jest m.in. od stanu podniecenia, wieku, częstotliwości współżycia. Jak rozumiem, podniecenie, jakie towarzyszyło Panu podczas kontaktów z partnerką, nie zostało rozładowane, co może być z kolei przyczyną wspomnianego bólu jąder i uczucia dyskomfortu.
Podsumowując - nie wydaje się, by opisany problem można było rozpatrywać w kategoriach nieprawidłowości, dla pełnego uspokojenia sugerowałbym jednak konsultację seksuologiczną bądź urologiczną podczas której mógłby Pan bliżej zapoznać się ze specyfiką męskiego podniecenia, wzwodu i orgazmu.
Pozdrawiam.
Maciej Rutkowski www.abovo.bialystok.pl