Nagła utrata potrzeb seksualnych i porannego wzwodu

Witam, Od kilku dni mam poważny problem z podnieceniem seksualnym. Wszystko zaczęło się od momentu chęci odbycia stosunku z pewną dziewczyną. Podczas gry wstępnej mój penis był cały czas w stanie erekcji, ale w momencie kiedy już miało dojść do zbliżenia nagle stał się miękki. Od tamtego czasu minęło już 5 dni a ja wciąż nie odczuwam podniecenia, mój penis nie reaguje na żadne bodźce, zaprzestałem masturbacji, nie mam również porannego wzwodu, proszę o pomoc co mam robić? Mam 26 lat

Z postu nie wynika, czy próba kontaktu z "pewną dziewczyną" miała miejsce ze stałą partnerką, czy sytuacja była bardziej "przypadkowa".
Nie każdy bowiem mężczyzna dobrze funkcjonuje w warunkach chaosu w seksie...
Objawy jednak powinny ustąpić same, proponuję zachować spokój i kilka dni zająć sie czymś innym, nie seksem...
Jesli objawy wykażą się tendencją do utrzymywania, to wskazana wizyta u lekarza seksuologa.
W Warszawie jest dość bogata oferta specjalistów.
Pozdrawiam. JW, Poznań.