Oziębłość seksualna u partnerki a problemy ze wzwodem

mam 18 lat moja partnerka nie jest doświadczona, praktycznie nic nie robi podczas uprawiania seksu, a co do gry wstępnej skupia się tylko i wyłącznie na sobie i nie rozgrzewa mnie. Nigdy nie współżyłem z tak niezorganizowana seksualnie dziewczyną. Problem istnieje w tym ze mam trudności z podnieceniem. Nigdy nie miałem problemu z postawieniem penisa do pionu przy kobiecie, a w tym momencie jest czasem problem. Partnerka swoim zachowaniem tak sprawia ?

Dzień dobry!

Jest możliwe, że brak aktywności partnerki "gasi" Pana podniecenie, negatywnie wpływa na nastrój, atmosferę podczas zbliżenia itp. Z pewnością warto rozmawiać o tym, co Pan lubi, czego potrzebuje, na co ma ochotę - i czego potrzebuje, co lubi partnerka. Być może jej brak doświadczenia będzie odchodził w zapomnienie z każdym kolejnym zbliżeniem.

Pozdrawiam!