Nagły zanik wzwodu i problemy z erekcją

Przed rozpoczęciem życia intymnego masturbowałem się. Po rozpoczęciu współżycia z dziewczyną nie miało to odbicia. Potrzebowałem czasu aby "dojść" ale to plus. Będąc w związku zdarzało mi się masturbować. Ostatnio wydarzyło się coś zaskakującego podczas zbliżenia penis mi stanął a potem opadł..od tego czasu mam problem z erekcją oraz zanikły poranne erekcje które miałem. Zaprzestałem masturbacji. Mam 23 lata. Nie pale ani nie pije i jem zdrowo. Czy po pewnym czasie problem zniknie?Co robić?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość bardziej szczegółowych informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!