Rozmiar członka podczas wzwodu

Mam prawie 22 lata i mój penis podczas zwodu wynosi 11cm czy to normalne ?

Witam, rozmiar członka w czasie wzwodu jest sprawą indywidualną i nie wpływa na poziom satysfakcji seksualnej kobiety, która jest zależna od bardzo wielu czynników niezależnych od rozmiaru członka partnera. 11 centymetrów to wielkość jak najbardziej normalna, nie ma żadnych powodów do niepokoju. Pozdraiwam