Problemy z erekcją i seksem u nastolatka

Witam. Mam 18 lat i problemy z erekcja, otóż wcześniej nie miałem takich problemów zaczęły one się pojawiać z 2miesiące temu przez co przestałem kochać się ze swoją dziewczyną. Wszystko jest fajnie do momentu wytrysku który osiągam strasznie szybko przez co zawsze po pierwszym wytrysku kochałem się z dziewczyną, a problem jest taki, że już nie jestem w stanie osiągnąć erekcji po pierwszym orgaźmie, to jest naprawdę frustrujące. Lepiej iść do androloga lub seksuologa czy korzystać z wiagry ?

Dzień dobry!

Tzw. czas refrakcji, czyli "odpoczynku" i niezdolności do osiągnięcia drugiej erekcji z rzędu, jest naturalny i prawidłowy. Dzieje się tak u każdego zdrowego mężczyzny. Przyczyną trudności może być raczej wytrysk przedwczesny (nie wspomina Pan, jak długo trwa stosunek), który także można leczyć - zazwyczaj farmakologicznie.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i zebranie większej ilości informacji. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!