Problemy z erekcją u 19-letniego chłopaka

Witam, moim problemem są zaburzenia erekcji. Na start powiem, że nie zaczynam współrzyć, bo to będzie już ok. pół roku. Czasami jest lepiej, czasami gorzej, no ale każdy nie udany raz jest niestety "bolesny"- mam namyśli, że czasami erekcja się nie pojawia, ale zapewniam, że to nie wina partnerki, pomijam już zabójczo szybki pierwszy stosunek, bo powtarzamy, ale jak tu powtórzyć jak nie chce stanąć? Masturbowałem się raz dziennie iczasami też się zdarza. Warto udać się na jakieś badania?

Dzień dobry!

To naturalne, że po pierwszym stosunku i wytrysku następuje tzw. czas refrakcji, "odpoczynku", kiedy nie jest możliwe uzyskanie drugiej erekcji i podjęcie drugiego stosunku. Nie są to zaburzenia erekcji - to fizjologia.
Być może warto rozważyć raczej leczenie wytrysku przedwczesnego?

Proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!