Przedwczesny wytrysk i problemy z osiągnięciem ponownej erekcji

witam.podczas stosunku z partnerka bardzo szybko dochodze i mam wytrysk i nie moge potem sie dalej kochac a czasem nie chce mi nawet stanac wgl.Co mam zrobic prosze o pomoc.

Dzień dobry!

Tzw. czas refrakcji jest naturalny i dotyczy wszystkich mężczyzn. Bezpośrednio po wytrysku, aby mogło dojść do kolejnej erekcji, potrzebny jest czas "odpoczynku" - długość tego odpoczynku jest indywidualna dla każdego mężczyzny, ale jest to zjawisko fizjologiczne.
Prawdopodobnie Pana problemem jest więc przede wszystkim wytrysk przedwczesny i jego leczenia warto się podjąć.
Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!