Brak ochoty na seks, wczesny wytrysk i brak porannej erekcji

Witam mam 19 lat,od pewnego czasu przestałem miec ochote na sex, borykam się także z problemem wczesnego wytrysku,gdy próbujemy z partnerką drugi raz mój penis nie chce osiągnąć pełnego wzwodu,ma to jakiś związek z poranną erekcją której nie posiadam ? Czy to może byś spadek testosteronu ? Pozdrawiam

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Brak erekcji bezpośrednio po wytrysku jest naturalny i prawidłowy, nie jest niczym niepokojącym. Tzw. okres refrakcji dotyczy wszystkich mężczyzn.
Utrata ochoty na seks, wytrysk przedwczesny czy brak spontanicznych erekcji jest to jednak temat, któremu warto przyjrzeć się bliżej.

Pozdrawiam!