Problem z utrzymaniem erekcji i brak wytrysku u 47-latka

Mam problem z utrzymaniem erekcji , moja partnerka mnie podnieca i dochodzi do wzwodu jednak po 5-10 minutach mój członek traci sztywność , poza tym nie mam już pełnej erekcji co wpływa na brak wytrysku , mam 47 lat , jaki lek będzie skuteczny , co robić.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej skuteczny będzie sildenafil, jednak ostatecznie stwierdzić można to po badaniu i zebraniu szczegółowego wywiadu pod katem ew. Przeciwwskazań do stosowania.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, leki na potencje są przeciwskazane w wielu chorobach, dlatego konieczny wywiad lekarskie i dopiero i zastosowanie.

Dzień dobry!

Ewentualne leczenie farmakologiczne dobierane jest przez lekarza indywidualnie. Pierwszym niezbędnym krokiem jest właściwe rozpoznanie sytuacji - dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!