Co jest powodem problemów w utrzymaniu erekcji podczas stosunku?

Pojawiły się problemy z potencją . Problem polega na tym że trudniej mi czy partnerce pobudzić penisa . Generalnie zawsze się to udaje ( przynajmniej podczas pierwszego czy drugiego stosunku podczas kochania się ) natomiast mam poczucie , że jest pobudzony nie w 100 % ( określiłbym to na 85-90 % ) . Drugi problem to dłuższe utrzymanie stanu podniecenia . Dosyć łatwo penis traci wzwód . Nie uniemożliwia to stosunku ale jest mniej satysfakcjonujący . Przy zmianie pozycji trzeba go znów pobudzać .
MĘŻCZYZNA, 49 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Należy skonsultować się z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Jeśli to pana niepokoi, proszę się udać na konsultację do seksuologa. Proszę jednak pamiętać, że z wiekiem trudniej o spontaniczne erekcje, może słabnąć ich jakość i czas trwania. Może się zatem okazać, że to, co pan opisuje mieści się w normie, a należy jedynie urealnić oczekiwania i zmodyfikować sztukę miłosną.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy