Co jest powodem problemów w utrzymaniu erekcji podczas stosunku?

Pojawiły się problemy z potencją . Problem polega na tym że trudniej mi czy partnerce pobudzić penisa . Generalnie zawsze się to udaje ( przynajmniej podczas pierwszego czy drugiego stosunku podczas kochania się ) natomiast mam poczucie , że jest pobudzony nie w 100 % ( określiłbym to na 85-90 % ) . Drugi problem to dłuższe utrzymanie stanu podniecenia . Dosyć łatwo penis traci wzwód . Nie uniemożliwia to stosunku ale jest mniej satysfakcjonujący . Przy zmianie pozycji trzeba go znów pobudzać .

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Należy skonsultować się z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!

Jeśli to pana niepokoi, proszę się udać na konsultację do seksuologa. Proszę jednak pamiętać, że z wiekiem trudniej o spontaniczne erekcje, może słabnąć ich jakość i czas trwania. Może się zatem okazać, że to, co pan opisuje mieści się w normie, a należy jedynie urealnić oczekiwania i zmodyfikować sztukę miłosną.