Zaburzenia erekcji u 26-letniego mężczyzny

MEZCZYZNA MA PROBLEM ZE WZWODEM.. PODCZAS STOSUNKU GDY PRAWIE SZCZYTUJE WYCIAGA PENISA BY PRZEDLUZYC STOSUNEK JEDNAK GDY PO CHWILI ZNOW WSPOLZYJE JEGO PENIS MIEKKNIE I NIE CHCE ZNOW BYC W WZWODZIE.. CO SIE DZIEJE?

Dzień dobry!

Być może przerwanie stosunku powoduje spadek podniecenia (rozumiem, że właśnie w tym celu mężczyzna to robi), a w związku z tym zanik erekcji. To logiczna (choć niepożądana) konsekwencja takiego zachowania.
Być może dochodzi do wytrysku wstecznego.
Być może jest to kwestia nawyków masturbacyjnych.
Być może stresu, lęku, napięcia psychicznego podczas zbliżeń itp.

Możliwości jest wiele. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!