Jaka może być przyczyna problemów z utrzymaniem erekcji?

Od kilku lat mam problemy z utrzymaniem erekcji, często się masturbuję, oglądając filmy pornograficzne, ale nigdy nie osiągam pełnego wzwodu, przy kontaktach z partnerką nie mogę odbyć stosunku, byłem kilka razy u urologa, przypisał mi rożne tabletki, ale nie nastąpiła żadna poprawa, jaka może być tego przyczyna? boję się ,że stracę partnerkę

Dzień dobry!

Najczęstsze przyczyny to naczyniowe, kardiologiczne, hormonalne, urologiczne. Istnieje wiele czynników ryzyka i wiele możliwych przyczyn i mechanizmów zaburzeń erekcji.
Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby dobrać właściwe leczenie.

Pozdrawiam!