Czy mogą być spowodowane zaburzenia erekcji?

Czym moze być spowodowanie zaburzeń erekcji? Jestem młodym chłopakiem, codziennie w domu ćwiczę, studiuję ciezki kierunek, nigdy nie miałem jeszcze stosunku płciowego, staram sie regularnie odżywiać

Dzień dobry!

Przyczyny zaburzeń erekcji mogą być różne, np. hormonalne, naczyniowe, urologiczne, psychogenne itp. Nie wspomina Pan jednak, na czym mają polegać te zaburzenia erekcji, jak przebiegać, kiedy występują, jak często, jak sytuacja zmienia się z czasem itp. Dla pełnego rozpoznania sytuacji i diagnozy konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!