Zaburzenia erekcji u 22-latka

Dzien dobry mam 22 lata, moj problem jest z nie pełną erekcja. Sport i dieta to moje 2 imie bardzo lubie sport, ćwiczę regularnie od roku, ale mimo ścisłej diety ciężkich treningów niema pożądanych efektów, moim zdaniem jest to przez słaby testosteron, mam tez żylaka powrózka, ostanie z dziewczyna podczas seksu moja erekcja trwala moze 1 min i nie byla pelna czulem ze jest w 70% tryb zycia mam dobry w czym mze byc problem ? prosze o pomoc

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!