Problemy z utrzymaniem erekcji

Dobry wieczór, mam 24 lata i mam mały problem , nie mogę utrzymać erekcji, rok temu było wszystko w porządku , nie wiem czy to ma jakiś związek z psychika. prosił bym o poradę bo nie wiem co mam zrobić, nie uprawiam seksu od 4 miesięcy z obecna partnerka.

Dzień dobry!

Konieczne jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!