Problem ze wzwodem porannym i przed stosunkiem

Witam mam problem z wzwodem porannym jest nikly albo slaby na dodatek gdy chce uprwaiac sex z partnerka gdy jestesmy juz rozebrani i chce nalozyc prezerwatywe wzwod opada w trakcie penis robi sie miekki i nawet gdy partnerka probuje mi pomoc nic sie nie dzieje. Prosze o pomoc

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!