Zaburzenia wzwodu u 31-letniego mężczyzny

Dlaczego niemoge się kochać ze swoją dziewczyną, jak zaczynamy się kochać to tylko na chwile mi stanie penis a po 2, 3 minutach opada i niemożemy sie dalej kochać dlaczego tak się dzieje. a ja mam 31 lat.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa w swoim mieście.

Pozdrawiam!