Spadek podniecenia i zaburzenia erekcji podczas stosunku

Witam ostatnio zdarzył się mi kilka razy pod rząd że gdy chcę kochać się ze swoją dziewczyną to podniecenie opada i mam kłopoty ze staniem tz czasami jak już jestem w środku a czasami jeszcze przed wejściem nie jest sztywny, nie mogę dojść i moja dziewczyna martwi się coraz bardziej co się dzieje. mam 38 lata jesteśmy razem 2 lata i dodam że nie mam problemu ze staniem kiedy myślę o sexe tylko dopiero kiedy do niego dochodzi, kiedy oglądam porno też mi stoi i podnieca mnie to!Dziękuję bardzo

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!