Jakie mogą być przyczyny opadania penisa przed stosunkiem?

Witam mam problem, jestem w zwiazku z dziewczyna od 6 miesiecy mieszkamy razem i bardzo mnie podnieca, ale od samego poczatku mam problemy gdy ma dojsc juz do stosunku moj penis opada. Dodam, ze na poczatku naszej znajomosci bralem jeszcze sterydy anaboliczne. Jakie moga byc przyczyny mojego problemu i co mozna z tym dalej zrobic ?

Dzień dobry!

Ze względu na to, że problem jest utrwalony (to znaczy powtarza się od pół roku) i jedną z hipotez są przyjmowane wcześniej sterydy, konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!