Opadanie penisa podczas stosunku

Mój partner-mąż już od pewnego czasu ma problem z opadającym penisem podczas stosunku.Nie chciałam mu tego mówić że to zauważyłam ale po rozmowie sam się do tego przyznał.Ma dość stresującą pracę na swoim koncie także zdradę ale mu wybaczyłam wszystko .Może znów ma kogoś na boku......Czy może przyczyną być także przepuklina pachwinowa?

Dzień dobry!

Zdrada nigdy nie jest jedyną i bezpośrednią przyczyną zaburzeń erekcji, choć mogą się one z nią pośrednio wiązać. Zachęcam do spokojnej rozmowy z partnerem, a także wizyty u seksuologa. Konieczne jest zebranie większej ilości informacji dot. stanu zdrowia męża, być może wykonanie badań diagnostycznych, a także rozmowa o Państwa relacji i życiu seksualnym.

Pozdrawiam!