W jaki sposób wydłużyć krótką erekcję?

Witam. Mam problem ze zbyt krótką erekcją. Kiedy kiedy pieścimy się z partnerką wszystko jest ok, ale kiedy próbujemy przejść do stosunku penis szybko opada. Dodam, że w ostatnim czasie dużo się masturbowałem. Podczas oglądania zdjęć czy filmów penis sztywnieje, ale również szybko opada. Mam pracę siedzącą i nie uprawiam za dużo sportu. Czy to może mieć wpływ na długość erekcji? Poranne wzwody normalnie u mnie występują. Proszę o radę.

Dzień dobry!

Należy skonsultować się z lekarzem seksuologiem w celu dłuższej osobistej rozmowy, zebrania większej ilości informacji dot. Pana zdrowia i stylu życia oraz aktywności seksualnej i przeprowadzenia badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!