Problemy ze wzwodem u 23-letniego mężczyzny

Witam. Mam 23 lata. Od około 2 miesięcy odczuwam straszny spadek libido. Mam brak porannych wzwodow od tego czasu. Nie moge sie podniecic przy rzeczach przy ktorych wczesniej bardzo latwo sie podniecalem. Trudno dojsc mi do wzwodu podczas masturbacji a jak juz dojde to ciezko mi go utrzymac. Po wytrysku podczas masturbacji wzwod bardzo szybko opada. Brak wzwodow takich przypadkowych, codziennych. Co powinienem robic? Gdzie sie udac? Jakie badania powinienem robic? Co sie ze mna dzieje?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!