Brak wzwodów a kulturystyka

Witam, mam 21 lat, od jakiegoś czasu mam problemy ze wzwodem, nie mam porannych wzwodów a po grze wstepnej nie wspomne, poluzje nocne mam bardzo rzadko, nawet co 3 tygodnie raz sie zdarzy, kilka lat sie masturbowałem, od jakiegos czasu proboje z tym nałogiem walczyć, co może byc przyczyną braku wzwodów ? uprawiam kulturystyke, oczywiście sterydów żadnych nie biore i tym podobnych rzeczy, jest mi wstyd że będąc w takim młodym wieku nie mieć wzwodów, proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!