Dlaczego nie osiągam wzwodu?

Mam 40 lat, 83 kg, 182 cm wzrostu. Od kilku miesięcy nie osiągam wzwodu. Brak takze porannych wzwodów. Mam stałą partnerkę od 8 lat. Od 3 lat biorę tabletki na nadciśnienie Perindopril 5 mg. 3 lata temu zdiagnozowano u mnie protruzje tarczy 5 mm na poziomie L5-S1. Nie wiem czy ma to wpływ ale podaje pełny obraz zdrowotny. Nie zaszły jakieś istotne zmiany w moim życiu które mogłyby powodować zmiany psychogenne. Prosiłbym o pomoc.

Witam Sprawa wymaga osobistej wizyty w gabinecie lekarza seksuologa. Jest zbyt wiele możliwości etiologicznych w opisanej sytuacji, trzeba zebrać dokładny wywiad oraz wykonać specjalistyczne badania.Nie ma na co czekać, po co się zamartwiać.Pozdrawiam

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Zarówno schorzenia kardiologiczne, jak i neurologiczne mogą mieć wpływ na sprawność erekcyjną, ale nie można wykluczyć także innych możliwości. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!