Dlaczego penis nie osiąga pewnego wzwodu?

Witam problem odnośnie mojego członka otóż od kiedy pamiętam mam problem ze wzwodem (22 lata) miałem 3 stale partnerki mój penis nie osiąga pełnego wzwodu nawet przymasturbacji (nie stoi że tak powiem brzydko na baczność tylko jest lekko twardy i po chwili opada) Nie mam problemu żeby osiągnać orgazm ale niestety osiagam go w niepełnym wzwodzie a do tego mam jeszcze taki problem że bardzo szybko dochodzę i jeszcze wydziela mi się bardzo dużo wydzieliny z penisa nawet gdy sie całuję. Pomocy

Witam. Problem wydaje się niepokojący, konieczna jest w tym wypadku osobista wizyta u lekarza seksuologa w celu zebrania dokładnego wywiadu klinicznego oraz zlecenia specjalistycznych badań . Dopiero dokładna diagnostyka przyczyn problemu umożliwi zaproponowanie Panu form leczenia, które Panu pomogą. Pozdrawiam