Problemy ze wzwodem u 19-latka a możliwe przyczyny

Witam, Mam problem dotyczący mojego członka. Mianowicie już tłumaczę o co mi chodzi. Bardzo ciężko osiągnąć mi pełny wzwód. Miałem też sytuację, że chcąc współżyć (po raz pierwszy) z moją partnerką mój penis po prostu odmówił mi posłuszeństwa i najzwyczajniej w świecie opadł nim doszło do stosunku. Bardzo proszę o poradę ponieważ zaczynam się poważnie martwić, w dodatku, że jestem w tak młodym wieku. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza seksuologa.

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
takie problemy najczęściej mają podłoże psychogenne- stres bardzo źle wpływa na wzwód. Proszę pomyśleć o dłuższej grze wstępnej, tak aby oboje partnerow było zrelaksowanych. Jeśli to nie pomoże, można skonsultować się z lekarzem urologiem.

Dzień dobry!

Trudności z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu podczas pierwszych prób stosunkowo są naturalne i zazwyczaj wiążą się ze stresem nowej sytuacji. Jeśli jednak trudność pojawia się także w innych okolicznościach, np. podczas masturbacji, konieczny jest kontakt z seksuologiem, dłuższa osobista rozmowa i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!