Problemy ze wzwodem a stres u 33-latka

Witam, mam 33 lata i od paru miesięcy problem ze wzwodem. Ostatnio mam dużo na głowie, wszystkie obowiązki spały na mnie ponieważ 3 miesiące temu zmarła mi mama z którą byłem bardzo związany, do tego bardzo dużo pracuje i jestem tylko w weekendy w domu. Od 4 miesięcy spotykam się z 10 lat młodszą dziewczyną ale nie mam ochoty na sex. Czym to może być spowodowane? I czy jakieś leki na potencję mi pomogą?

Dzień dobry!

Serdecznie współczuję trudnej sytuacji i straty mamy.
Tak, silny lub przewlekły stres może być przyczyną zaburzeń erekcji. Konieczna jest jednak dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby dobrze zrozumieć Pana sytuację. Ważne jest także obserwowanie, jak sytuacja zmienia się z czasem, w różnych okolicznościach itp.
Leczenie farmakologiczne jest jedną z możliwości.
Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!