Problemy ze wzwodem z powodu stosowania finasterydu na łysienie androgenowe

Witam mam 24 lata Stosuje nezyr czyli finasteryd na łysienie androgenowe i przez to mam problemy ze wzwodem . Czy moge stosować jakieś suplementy wspomagające wzwód np viagre lub kamagre ?? czy to nie bedzie przeszkadzało z braniem finasterydu? pozdrawiam i dziękuje

Oczywiście decyzja należy do Pana.
Być może viagra będzie doraźnie skuteczna, trudno powiedzieć. Viagrę zapisuje lekarz, kamagra jest preparatem w nielegalnej dystrybucji w naszym kraju, nie jest dopuszczona do obrotu. Jest dodatkowo dużo jej podróbek...
Zażywanie pokątnych środków jest ryzykowne dla zdrowia i życia.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Farmakologiczne leczenie zaburzeń erekcji prowadzi lekarz seksuolog.

Pozdrawiam!