Łysienie androgenowe a stosowanie zabiegów laserowych

Witam, dermatolog stwierdził u mnie łysienie androgenowe i przepisał mi nezyr, jednak czytając sporą ilość negatywnych opinii o finasterydzie i nie chcąc się truć chemią przez kolejne kilkanaście lat (mam dopiero 23) zastanawiam się nad zabiegami laserowymi, które są bardzo pozytywnie oceniane, chciałbym zakupić urządzenie o nazwie vivicomb i rozpocząć nim kuracje. Chciałbym zapytać czy jakiś dermatolog ma informację, czy naświetlanie laserem rzeczywiście pomaga, czy zwiększa się ilość włosów?

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
nie wiem czy ktokolwiek wykonywał standaryzowane badania z tym przyrządem, najlepiej zapytać dermatologa w gabinecie.