Problem ze wzwodem u 28-latka

Podczas stosunku mam problem ponieważ mój wzwód szybko się zmniejsza i później nic się nie dzieje , moja partnerka uważa że to jest mój problem na tle psychicznym .Chciałbym wiedzieć czemu tak mi się dzieje i co mam zrobić z tym

Dzień dobry!

Zaburzenia erekcji mogą pojawiać się z różnych przyczyny, zarówno o charakterze somatycznym (np. hormonalnym, krążeniowym, urologicznych, w stylu życia itp.), jak i psychicznym lub w związku z relacją z partnerką. Nie jest możliwe odgadnąć, co takiego dzieje się obecnie w Państwa sytuacji. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!