Brak wzwodu od 3 tygodni u 23-latka

Witam .Mam 23 lata i od trzech tygodni w ogóle nie mam wzwodu , poranne raz sa raz ich nie ma, przy dziewczynie także brak ,tylko podczas masturbacji co robić ? , odczekać ? bardzo się tym stresuje , stało się to z dnia na dzień , członek opadł w trakcie stosunku i od tamtej pory zaczęły się te problemy

Witam !

Proszę udać się po poradę do seksuologa w swoim miejscu zamieszkania, niestety konieczna jest osobista wizyta. Przyczyny tego stanu mogą być różnorodne, od psychicznych po medyczne. Także stres może mieć w tym udział a na ten temat napisał pan zbyt mało informacji. Pozdrawiam