Doustne leki na sztywność członka

jakie są doustne leki na sztywność członka , brałem wiagry i nic niechcą mnie pobudzić problem jest że nie podniecam się i nie staje mi.
MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Leczenie zaburzeń erekcji zależy od ich przyczyn (np. hormonalne, naczyniowe, urologiczne, psychologiczne itp). Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych,
Viagra (sildenafil) jest jednym z dostępnym leków. Są jednak także inne, których właściwy wybór i dawkowanie prowadzi lekarz seksuolog.

Pozdrawiam!

0

Dzień dobry.

Sztywność członka zasadniczo zależeć może od dwóch czynników - psychologicznego (albo psychicznego) i biologicznego. Jeżeli przyczyną są czynniki psychiczne, jako "lekarstwo" stosuje się zwykle psychoterapię (psychologiczną bądź seksuologiczną). Jeżeli natomiast przyczyna ma charakter biologiczny - związany np. z przebytymi chorobami, uszkodzeniami, wiekiem, itp., itd. stosuje się farmakologię, czyli m.in. rzeczoną viagrę.
Dodać trzeba, że zarówno pierwszy, jak i drugi wariant leczenia prowadzić powinni specjaliści - dlatego też nie polecam samodzielnych eksperymentów medycznych - tak, jak to się zadziało w Pańskim przypadku.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty