Jakie leki wzmacniają erekcję?

Czy są jakieś medykamenty na przypadłość: Mam wzwód ale mój członek jest na wpół mięki Byłem tutaj w Niemczech u lekarza ale zalecił mi viagra lub cialis ale to nie jest rozwiązanie ponoć są leki które mogą usprawnić moj wzwód jestem facetem po 44 roku życia Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Zanim wdrożone zostanie leczenie, przede wszystkim dobrze byłoby zdiagnozować przyczynę problemu. W tym celu powinien się Pan udać do specjalisty urologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana zaburzenia erekcji wymagają dokładniejszej diagnostyki urologicznej, a być może także seksuologicznej. Proszę zatem ponownie skonsultować się ze specjalistą urologiem.