Zaczerwienienie członka - co mi dolega?

Witam, Mam problem z moim członkiem, ponieważ napletek jest czerwony i gdy jest już w stanie gotowości - mój członek jest do połowy czerwony, nie wiem co jest i po erekcji mam lekkie mrowienie.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

Przyczyn zaczerwienienia napletka może być kilka. Miejscowe zaczerwienienie występujące krótkotrwale może być spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi. Wyeliminowanie czynnika sprawczego w tym przypadku powinno rozwiązać problem.
Permanentne zaczerwienienie oraz świąd może świadczyć o zakażeniu grzybiczym.
Dokładna przyczynę dolegliwości pomoże ustalić specjalista urolog.