Wielkość członka a efekt masturbacji w dzieciństwie

Dzień dobry, jako, że za niecałe 4 miesiące kończę 24 lata, mam dość krępujący problem związany z mim członkiem. Jak pewnie u większości, mój problem również jest związany z wielkością członka. W czasie erekcji ma niecałe 12,5 cm. To niestety za mało aby zaspokoić moją partnerkę. Dodam, że stosowaliśmy różne pozycje, nic nie pomogło. Czy w tej sprawie ćwiczenia wydłużające penisa mogą jakkolwiek zwięszyć jego długość? Czy taka wielkość członka może być efektem masturbacji w dzieciństwie?

Dzień dobry!

Jest to prawidłowy rozmiar członka zdrowego dorosłego mężczyzny.

Masturbacja nie ma wpływu na rozmiar członka.
Nie istnieją ćwiczenia, które zmieniałyby większość członka.

Zachęcam do refleksji, rozmów z partnerką oraz wspólnej konsultacji z psychologiem seksuologiem, aby wspólnie zastanowić się, dlaczego obecnie seks nie jest satysfakcjonujący (czy rzeczywiście taka jest ocena partnerki) i co możecie Państwo zmienić w swoim życiu seksualnym, aby było ono bardziej udane. Rzadko rozmiar członka jest tu kluczowy. Udane życie seksualne prowadzą także mężczyźni z mniejszym członkiem.

W razie dalszych wątpliwości co do rozmiaru członka, może Pan osobiście skonsultować się z lekarzem, np. lekarzem seksuologiem lub urologiem.

Pozdrawiam!

Witam, nie istnieje żaden zestaw ćwiczeń pomagających wydłużyć penisa. Wielkość członka jest uwarunkowania biologicznie i masturbacja w dzieciństwie nie ma tutaj żadnego wpływu.