Czy mogę raz na miesiąc wziąć Kamagre 100mg?

Witam. Mam nadcisnienie tetnicze biorę Co-valsacor160mg 25mg Daneb 5mg Milurit 100mg. Czy mogę raz na miesiąc wziać Kamagre 100mg

Kamagra to Sildenafil najbardziej znany jako Viagra. Są liczne odpowiedniki Viagry w tym o wiele tańsze niż Kamagra. Sildenafil można zażywać lecząc się wymienionymi przez pana lekami. Jest zwykle dobrze tolerowany. Stosuje się co najmniej na godzinę przed stosunkiem. Działa ok 8 godzin. Nie zaleca się stosowania częściej niż raz dziennie. W pana wieku najczęstszą przyczyną osłabionej potencji są zaburzenia natury psychologicznej, a te zwykle samoistnie ustępują. Oczywiście źle leczone nadciśnienie może powodować impotencję. Co-Valsacor zawiera dwa leki w tym hydrochlorotiazyd, który może zmniejszać potencję. Można się zastanowić nad zmianą preparatu na inny.