Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mogę raz na miesiąc wziąć Kamagre 100mg?

Witam. Mam nadcisnienie tetnicze biorę Co-valsacor160mg 25mg Daneb 5mg Milurit 100mg. Czy mogę raz na miesiąc wziać Kamagre 100mg
MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu

Nieprzyjmowanie leków w nadciśnieniu tętniczym

Utrzymanie prawidłowej wagi ciała, niepalenie tytoniu, aktywność fizyczna ? te czynności mogą uchronić przed rozwojem nadciśnienia tętniczego. Jednak czy w przypadku jego wystąpienia konieczne jest leczenie farmakologiczne? O tym opowiada dr Piotr Gryglas, kardiolog.

Kamagra to Sildenafil najbardziej znany jako Viagra. Są liczne odpowiedniki Viagry w tym o wiele tańsze niż Kamagra. Sildenafil można zażywać lecząc się wymienionymi przez pana lekami. Jest zwykle dobrze tolerowany. Stosuje się co najmniej na godzinę przed stosunkiem. Działa ok 8 godzin. Nie zaleca się stosowania częściej niż raz dziennie. W pana wieku najczęstszą przyczyną osłabionej potencji są zaburzenia natury psychologicznej, a te zwykle samoistnie ustępują. Oczywiście źle leczone nadciśnienie może powodować impotencję. Co-Valsacor zawiera dwa leki w tym hydrochlorotiazyd, który może zmniejszać potencję. Można się zastanowić nad zmianą preparatu na inny.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy