Jak poprawić libido przy lekach na nadciśnienie?

co zrobić aby poprawić moje libido biorę tabletki na nadciśnienie.Zawsze mam ochotę a nie zawsze wychodzi a mam 65 latek dopiero

Jeśli ochota jest, a możliwości są mniejsze to niestety może być spowodowane wiekiem, nadciśnieniem, a czasem lekami. Można przedyskutować z lekarzem czy pana leki nie zmniejszają potencję i może można je zamienić na inne. Jeśli nie ma przeciwwskazań to można dodatkowo zastosować sildenafil 100 mg przed stosunkiem. Inne leki też są, ale są droższe i różnią się tylko czasem działania. (Sildenafil działa ok 7 godzin ). Przeciwwskazaniem do stosowania sildenafilu jest stosowanie tzw nitratów, które stosowane są po zawale serca, aktualnie coraz rzadziej.