Jak zniwelować obniżone libido?

Stosowałam kiedyś vibin jednak strasznie zniszczyły mi hormony i zauważyłam spadek libido więc odstawiłam na pół roku, dopiero po tym czasie odzyskałam ochotę na sex i dla wygody zdecydowaliśmy się z partnerem na test kolejnej metody, daliśmy szansę pierścieniom Nuvaring, to właśnie ich używaliśmy najdłużej, były metodą idealną. Po czasie jednak znów ochota na sex opadła więc odstawiłam. Mija już rok od odstawienia, a libido małe, ochota jest tylko wtedy gdy partner zainicjuje i mnie rozkręci.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do seksuologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć